Jak wybrać stół do ping ponga na boisko zewnętrzne?

Zakup sprzętu sportowego rodzi niemało dylematów. A już szczególnie jeśli chodzi o taki, który docelowo ma być inwestycją na długie lata. Jak się okazuje zakup stołu do ping ponga to ten rodzaj sprzętu, który potrafi wpędzić w niemałe dylematy. Musimy wziąć pod uwagę to z jakiego materiału wykonany jest stół, na jaki typ boiska jest dedykowany, czy jest to stół mobilny czy też do zamocowania w podłożu. Skupiając się na tych szczegółach będziemy w stanie dokonać właściwego wyboru stołu do ping ponga. 

Zapoznaj się z ofertą producenta sprzętu sportowego

Zakup stołu do ping ponga to dość droga inwestycja, dlatego też poleca się taki zakup w renomowanych sklepach sportowych lub też bezpośrednio u producenta. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że stół do ping ponga, który docelowo mamy w planie kupić będzie solidnie wykonany. W kategorii profesjonalnych stołów do ping ponga znalazły te sygnowane marką PINGO. Duży wybór akcesoriów do gry w ping ponga w tym stoły PINGO dedykowane na boiska zewnętrzne można kupić w ofercie producenta Sport Grupa – https://sportgrupa.pl/kategoria-produktu/sprzet-sportowy/tenis-stolowy-zewnetrzny/

fot: stół do tenisa marki PINGO Outdoor

Profesjonalny stół do tenisa outdoor

Jeśli planujemy zakup stołu do ping ponga, który docelowo będzie zamontowany na boisku zewnętrznym zwróćmy uwagę na to jakie parametry ma stół do tenisa. Ważne aby posiadał oznaczenie outdoor. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że stół, który wybieramy jest na pewno dedykowany na boisko zewnętrzne. Tego typy stoły do tenisa wykonane są z bardziej trwałych i solidnych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Stoły outdoor to większości modele, które posiadają wzmocnioną konstrukcję o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu możemy mieć pewność, że tego typu sprzęt posłuży nam na wiele lat.