Ożyw wygląd swojej restauracji!

Wygląd restauracji na znacznie większe znaczenie, niż nam się wydaje. Choć oczywiście to smak i zapach potraw sprawia, że klienci do nas chętnie wracają, to na początku konieczne jest ich przekonanie do naszej restauracji. Jako, że ciepłe dni są coraz częstsze, ogródki restauracyjne są bardzo atrakcyjną alternatywą dla gości restauracji – w końcu posiłek na świeżym powietrzu smakuje lepiej! Jak więc zachęcić gości do odwiedzenia restauracji?

Żywa roślinność i dobre oświetlenie

Przede wszystkim aby zachęcić gości do odwiedzenia naszej restauracji, warto zadbać o dobre oświetlenie. Bycie widocznym na tle innych restauracji jest niezwykle ważne. Dzięki odpowiednio dopasowanemu do aranżacji oświetleniu możemy stworzyć wyjątkowy, przytulny klimat. Dobre oświetlenie może również podkreślać atuty wystroju naszej restauracji. Ważne są również dekoracje i… rośliny! Sztuczne kwiaty nie oddają charakteru roślinności, a także mogą być dla nas dodatkową pracą – przede wszystkim mowa tu o zbierającym się na sztucznych roślinach kurzu. Żywe rośliny będą więc strzałem w dziesiątkę, szczególnie jeśli restauracja jest urządzona w stylu boho.

Promiennik na gaz – doskonała dekoracja restauracyjnego ogródka

Promiennik gazowy na butlę to doskonałe rozwiązanie dla restauracyjnych ogródków. Promiennik na gaz nie tylko nadaje wyjątkowego klimatu, ale również pozwala się ogrzać gościom restauracji. To rozwiązanie, które świetnie spisuje się podczas letnich wieczorów oraz w jesienne dni, gdy ogródki restauracji są jeszcze czynne. Pamiętajmy aby promiennik na gaz ulokować w bezpiecznym miejscu, by nie narazić gości na ewentualne poparzenia. Promiennik gazowy na butlę powinien również pochodzić ze sprawdzonego źródła, mieć wszelkie niezbędne atesty i gwarancję producenta.

Promienniki na gaz znajdziesz na stronie https://greengas.pl/produkt/promiennik-gazowy/.