Małe detale mają moc!

Aranżacja mieszkania to nie lada wyzwanie. Musi być stylowo, przytulnie a także niemal idealnie pod nasz gust. Urządzając mieszkanie prawie zawsze skupiamy się na rzeczach większych, takich jak kanapy, szafy lampy. Nieliczni jednak wiedzą, że to właśnie małe detale i dodatki mają ogromną moc! To właśnie dzięki nim w naszych mieszkaniach może zapanować spójność i harmonia, do której przecież wszyscy dążymy.

Klamka do drzwi wewnętrznych – ważniejsza niż myślisz

Klamka do drzwi wewnętrznych wydaje się być jedynie praktycznym dodatkiem, służącym nam do łatwego użytkowania drzwi. Niemniej jednak to właśnie klamki wewnętrzne mają ogromną moc w kwestii aranżacji naszego wnętrza! Przede wszystkim klamki wewnętrzne w doskonały sposób podkreślają styl drzwi. Odpowiednio dopasowane do drzwi klamki pod kątem parametrów to oczywistość, jednak ogromną wagę należy również przyłożyć do ich estetyki. Klamka nie tylko może podkreślić styl drzwi, ale również nadać im charakteru. Nasze klasyczne, proste białe drzwi od razu będą prezentować się znacznie ciekawiej, jeśli zastosujemy klamkę wewnętrzną w ciekawym, nawet i kontrastującym kolorze. Ten praktyczny element możemy z łatwością wykorzystać jako atut. Może dla twojego mieszkania znacznie lepszym rozwiązaniem będzie gałka drzwiowa o ciekawym designie? Nie warto się ograniczać!

Klamki do drzwi wewnętrznych znajdziesz na stronie https://handles.pl/149-czarne-klamki-do-drzwi-wewnetrznych.

Dodatki spójne z klamkami? Oczywiście, że tak!

Dobierając dodatki, warto kierować się tym, co już mamy, jak na przykład klamkami. Świetną praktyką jest postawienie na włączniki światła i kontakty w tym samym kolorze. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Nawet najmniejsze elementy dekoracyjne mają znaczenie – nawet dozownik do mydła w łazience! Ramki do zdjęć, figurki czy doniczki powinny być ze sobą spójne. Jeśli będą dopasowane pod kątem koloru i stylu do klamek drzwiowych, możesz być pewien, że twoje mieszkanie będzie prezentować się niezwykle dobrze!