Dodatki do garażu, które ułatwią życie

Szczęśliwi posiadacze garażu doskonale wiedzą, że czasem wcale nie jest tak łatwo zapanować nad chaosem, który się tam niepostrzeżenie wdarł. W końcu w wielu przypadkach garaż służy nie tylko za miejsce do parkowania samochodu czy jednośladu, ale również niezwykle często pełni funkcję przydomowego magazynku, w którym chowamy narzędzia, rowery, niepotrzebne elementy wyposażenia domu, a nawet słoiki!

Organizery i półki dla zachowania porządku i ładu

Przede wszystkim w garaż musi panować porządek. W przeciwnym razie nie tylko możemy mieć problem z zaparkowaniem, ale również odnalezieniem się w bałaganie. Niezwykle pomocne będą tu oczywiście wszelkiego rodzaju półki, organizery a także szafki na kółkach – takie, które możemy kojarzyć z warsztatów samochodowych. Wyznacznikiem tego, na co możemy sobie pozwolić jest oczywiście powierzchnia naszego garażu – w końcu musimy zmieścić jeszcze samochód! Jeśli garaż jest dość duży to bez problemu możemy postawić na szafeczki, szczególnie te mobilne. To właśnie tam warto przechowywać wszelkiego rodzaju narzędzia i akcesoria do naprawy i pielęgnacji samochodu. W przypadku mniejszych garaży doskonale sprawdzą się wiszące półki – można wykonać je nawet ze starych skrzynek! Jeśli mamy dużo narzędzi, to doskonałym rozwiązaniem będzie magnetyczna tablica, do której bez problemu przymocujemy metalowe narzędzia.

Garażowy czujnik parkowania – idealny przy dużym samochodzie

Garażowy czujnik parkowania będzie doskonałym rozwiązaniem jeśli w naszej rodzinie mamy nowego kierowcę, sami nie czujemy się pewnie parkując lub po prostu chcemy zapewnić sobie komfort podczas parkowania. Garażowy czujnik parkowania pozwoli nam zaparkować (szczególnie dużym samochodem) w bezpieczny dla pojazdu sposób. To szczególnie wygodne rozwiązanie, jeśli w naszym garażu znajdują się różne przeszkody, takie jak na przykład wcześniej wspomniane szafki lub kanał.

Asystenta parkowania znajdziesz pod adresem https://motorsport.2brally.pl/pl/c/Asystent-parkowania/2284316.